БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

Іменем капітана Олександра Петрищука названо курс слухачів Академії СБУ

Іменем капітана Олександра Петрищука названо курс слухачів Академії СБУ

Потік перепідготовки оперативного складу СБУ за спеціальністю «Державна безпека» носитиме ім’я співробітника ЦСО «А» Олександра Петрищука, який загинув у червні 2014 року в збитому терористами гелікоптері біля гори Карачун у районі проведення АТО.

 

Урочистості з нагоди нового навчального курсу відбулися на території Навчально-наукового інституту перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів СБУ біля пам’ятного знаку загиблим співробітникам української спецслужби.

 

Перший проректор Академії Олександр Фармагей привітав з початком навчання слухачів, які приїхали з різних куточків України для опанування професійних знань і навичок оперативної роботи: «Зазвичай найбільшого успіху в житті досягає та людина, яка володіє найкращою інформацією. Бажаю вам провести час навчання в Академії з максимальною користю – загартуватися фізично, психологічно, зрости над собою і здобути усю необхідну інформацію від кращих викладачів-практиків, щоб і надалі ефективно й професійно забезпечувати державну безпеку України».

 

Олександр Фармагей також розповів слухачам про офіцера ЦСО «А» Олександра Петрищука, ім’я якого присвоєно потоку перепідготовки наказом Голови Служби безпеки генерала армії України Василя Грицака.

 

Доля капітана Петрищука трагічно обірвалася на 27-му році життя. Професіонал, відданий захисник, чуйний син Олександр загинув під час виконання військового обов’язку на Сході Україні. Там разом із військовими ЗСУ та СБУ він встановлював апаратуру на горі Карачун із метою моніторингу фактів порушення перемир’я в районі АТО. Олександр Петрищук так і не встиг створити власну сім’ю і стати батьком, він назавжди залишився молодим.

 

Представниця курсу імені капітана Петрищука Галина Г. пообіцяла від імені нового набору наполегливо й натхненно вчитися, щоб із честю нести звання офіцера національної спецслужби.

 

Хвилиною мовчання співробітники й вихованці вишу вшанували пам'ять Олександра Петрищука та інших Героїв СБУ, які віддали життя за незалежність і територіальну цілісність України та поклали квіти до пам’ятника загиблим колегам.

13/05/2019 19:18
◄ Повернутись