БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини

Зустріч з ветераном вітчизняної контррозвідки

Зустріч з ветераном вітчизняної контррозвідки

19 березня 2013 року в Національній академії Служби безпеки України відбулася зустріч із заступником Голови СБ України (1992 рік) генерал-майором у відставці Геннадієм Олександровичем Федяєвим. Він – один із тих, хто формував витоки вітчизняної контррозвідки.

 

Під час зустрічі Геннадій Олександрович розповів курсантам та співробітникам Академії про історію становлення органу державної безпеки України, створення та початок діяльності Служби безпеки України. Як професіонал у справі військової контррозвідки ветеран звернув особливу увагу на діяльність спецслужби у незалежній Україні початку 90-х років минулого століття. Він окреслив проблеми, з якими йому довелося зіткнутися у процесі формування української військової контррозвідки. Розповідь знаного фахівця контррозвідки справила незабутнє враження на присутніх. Вони дізналися про цікаві факти створення одного з провідних підрозділів СБ України від очільника, який брав участь у формуванні першоджерел його діяльності.

 

Геннадій Федяєв на завершення зустрічі звернувся до курсантів з професійними настановами, окреслив для майбутніх оперативних співробітників органу державної безпеки завдання сьогодення. Вони прості – курсанти повинні вчитися. Професійне становлення набувається з вивчення юридичних дисциплін, збагачення загальноосвітнього рівня, постійною працею над самовдосконаленням. Геннадій Олександрович зауважив і на необхідності фізичного загартовування.

 

В Академії традиційно і систематично проводяться зустрічі з визначними людьми органів державної безпеки. Факти, життєві історії, професійні поради, відточені досвідом професіоналів вітчизняної спецслужби, у майбутньому будуть корисними оперативним співробітникам під час виконання службових обов’язків у правоохоронному органі спеціального призначення.

19/03/2013 09:49
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua