БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

Зустрічі з ветеранами органів державної безпеки

Зустрічі з ветеранами органів державної безпеки

До Дня Служби безпеки України 23 березня 2015 року в навчально-наукових інститутах Національної академії СБУ відбулися зустрічі курсантів, слухачів та студентів з ветеранами органів державної безпеки – заступником Голови СБУ (1997 р.) Скіпальським О.О., начальником Управління по роботі з особовим складом СБУ (1996-2003 рр.) Телеховським Ю.Г. та першим ректором Академії (1992-2003 рр.) Сідаком В.С.

 

Вихованці НА СБУ поспілкувалися з професіоналами Служби безпеки України, які стояли біля витоків розбудови української спецслужби, формування її патріотичного колективу, організації оперативного процесу, а також створення відомчого навчального закладу. Почесні гості розповіли про практику підрозділів СБУ з протидії антидержавним проявам, що мали місце на початку становлення молодої незалежної України.

 

Пригадуючи події 2014 року, ветерани органів державної безпеки наголосили, що захист законних інтересів, прав та свобод українців є пріоритетним завданням Служби безпеки України.  «Пам’ятайте, держава і народ – ось кого ми захищаємо! Ніколи не виступайте проти свого народу!», – з такими словами до «завтрашніх» лейтенантів спецслужби звернувся генерал-лейтенант Скіпальський О.О.

 

Такі зустрічі не лише сприяють професійному становленню вихованців Академії, а й покликані підтримувати зв'язок поколінь захисників Вітчизни, поєднаних спільною метою – відданому служінню Батьківщині! 

 

  

25/03/2015 16:59
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua