БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини

Змагання з бойового самбо та шахів, присвячені 25-й річниці Академії

Змагання з бойового самбо та шахів, присвячені 25-й річниці Академії

Напередодні ювілею Національної академії Служби безпеки України в навчальному закладі провели змагання з бойового самбо та сеанс одночасної гри із шахів.

 

На відкритті чемпіонату із бойового самбо ректор Академії Сергій Кудінов наголосив, що заняття із цього виду спортивного єдиноборства формують твердий характер, стійкість і витривалість, дисциплінованість та інші якості, вкрай необхідні для майбутніх офіцерів СБУ.

 

На спортивний турнір завітав і президент Національної федерації самбо України Вадим Рогач. Він подякував керівництву навчального закладу за створені сприятливі умови та потужну спортивну базу, які дають можливість на високому рівні розвивати бойове самбо в стінах вишу.

 

У чемпіонаті взяли участь 18 борців – курсантів та студентів Академії. Змагалися спортсмени у 5 вагових категоріях. За результатами боротьби, в індивідуальному заліку у категорії до 74 кг перше місце здобув курсант ІІ курсу. Представник ІІІ курсу, який є кандидатом у майстри спорту з рукопашного бою, виявився кращим самбістом у спарингах із партнерами до 68 кг. Безумовне лідерство у командному та більшості індивідуальних заліках отримали курсанти V курсу. Вони вибороли перші місця у категоріях до 62 кг, до 82 кг та до 100 кг. Ректор Академії нагородив переможців та призерів змагань медалями і грамотами, а кращу команду – перехідним Кубком чемпіонів із бойового самбо.

 

 

У цей день в Академії також пройшов сеанс одночасної гри, під час якого двадцять курсантів та співробітників змагалися із майстром спорту з шахів – завідувачем кафедри філософії Володимиром Остроуховим. На початку заходу він поділився із молоддю захоплюючою історією виникнення цього інтелектуального виду спорту, а під час гри здобув беззаперечну перемогу. 

 

27/01/2017 12:06
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua