БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

Заступник Міністра інформаційної політики України Дмитро Золотухін зустрівся із молоддю Академії

Заступник Міністра інформаційної політики України Дмитро Золотухін зустрівся із молоддю Академії

Для курсантів Національної академії Служби безпеки України було організовано зустріч з успішним випускником 2003 року Дмитром Золотухіним – заступником Міністра інформаційної політики України, експертом з питань інформаційних війн та конкурентної розвідки.

 

Колишній курсант розповів про життєвий та кар’єрний шлях, роботу з вивчення та популяризації в Україні технологій competitive intelligence – конкурентної розвідки, методик інформаційно-аналітичного забезпечення бізнесу, захисту комерційних структур від «чорного піару», а також про протидію російській агресії в медіапросторі та поточні проекти.

 

«Перемога в інформаційній війні з Російською Федерацією – ось мій пріоритет на сьогодні», – зазначив заступник Міністра.

 

Під час зустрічі виникла жвава дискусія, у ході якої майбутні офіцери прагнули дізнатися якомога більше з досвіду держслужбовця: від застосування на практиці отриманих в Академії знань до особливостей впровадження стратегічних комунікацій у гібридній війні.

 

 Дмитро Золотухін з ностальгією згадував курсантські роки та день, коли одягнув на плечі погони лейтенанта: «Я жодного разу в житті не пошкодував, що обрав Академію. Еліта країни складається з офіцерів. І зараз, на ввіреному мені посту, я продовжую займатися улюбленою справою й залишатися вірним Присязі, яку склав 26 серпня 1998 року».

 

Керівництво вишу подякувало заступнику Міністра інформаційної політики України за зустріч та професійні поради для молоді рідної альма-матер.

 

 

02/04/2018 10:59
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua