БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини

Закриття «Динаміади-2016»: підведення підсумків та нагородження переможців

Закриття «Динаміади-2016»:  підведення підсумків та  нагородження переможців

У Олімпійському навчально-спортивному центрі «Конча-Заспа» відбулася урочиста церемонія закриття і нагородження переможців комплексних змагань «Динаміада-2016» серед збірних команд правоохоронних органів, рятувальних та інших спеціальних служб.

Призерів та учасників із завершенням цьогорічного турніру з неолімпійських видів спорту привітали міністр внутрішніх справ України, Голова ФСТ «Динамо» Арсен Аваков, заступник міністра молоді та спорту України Ярослав  Войтович, керівники Державної прикордонної служби України, Управління державної охорони України, Національної гвардії України, Державної служби  з надзвичайних ситуацій, Національної академії Служби безпеки України.

У вітальному слові Міністр МВС України підкреслив, що фізкультурно-спортивне товариство «Динамо» об’єднує спортивну гордість нашої країни. «На Літніх Олімпійських іграх половину української збірної представляли динамівці. 7 із 11 медалей, здобутих у Ріо, завойовані нашими спортсменами. Успіхи на «Динаміаді» – це пролог до майбутніх успіхів і на чемпіонатах світу, і на Олімпіадах», – наголосив Арсен Аваков.

Нагадаємо, що три олімпійські нагороди для України здобули спортсмени збірної Служби безпеки, які є співробітниками Національної академії СБУ та членами ФСТ «Динамо».

Цьогоріч комплексні змагання «Динаміада-2016» проводилися із шести видів спорту: кросу та боротьби самбо, поліатлону і гирьового спорту, рукопашного бою та практичної стрільби. За їх результатами спортсмени Служби безпеки України вибороли друге місце з кросу, третє місце з боротьби самбо і поліатлону. Крім того, в особистій першості самбісти збірної СБУ здобули 1 золоту, 2 срібні та 3 бронзові нагороди.

Під час церемонії почесні гості вручили кубки, дипломи та медалі переможцям і призерам «Динаміади-2016».

20/10/2016 15:53