БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

Загальні збори колективу Академії проведено за участі Громадської ради з питань оновлення Служби безпеки України

Загальні збори колективу Академії проведено за участі Громадської ради з питань оновлення Служби безпеки України

Відповідно до положень Закону України «Про вищу освіту» проведено загальні збори (конференцію) колективу Національної академії СБУ.

 

 «Сьогодні освіта є динамічним явищем, розвиток якої спрямовано на пошук конструктивного діалогу між учасниками освітнього процесу Академії та практичними підрозділами СБУ, які є замовниками на підготовку фахівців із забезпечення державної безпеки. Переконаний, що шляхи удосконалення діяльності нашого ВВНЗ, які обговорюватимуться на конференції колективу, сприятимуть підвищенню ефективності функціонування Академії та її розвитку як відомчого навчального закладу», – підкреслив на відкритті зборів ректор Академії Сергій Кудінов.

 

Обрані делегати із числа науково-педагогічних працівників, співробітників, курсантів і студентів Академії утворили робочі органи конференції (Президія, лічильна, мандатна та редакційна комісії, секретаріат)  для подальшої реалізації повноважень вищого колегіального органу громадського самоврядування. Шляхом відкритого голосування на зборах було погоджено зміни до Статуту Національної академії Служби безпеки України та  обрано склад Комісії з трудових спорів.

 

У роботі конференції також взяли участь представники Управління роботи з особовим складом, Управління правового забезпечення та Громадської ради з питань оновлення Служби безпеки України. Гості високо оцінили демократичний та прозорий підхід до проведення загальних зборів. «Така взаємодія забезпечить активну участь трудового колективу у вдосконаленні всіх сфер діяльності НА СБУ. Це ще один крок до модернізації Академії та набуття нею європейської демократичної ідентичності»,– наголосив член Громадської ради з питань оновлення СБУ Володимир Омельчук.

 

01/06/2016 10:33
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua