БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

Зі святом Миколая підшефних дітей привітали не лише вихованці, а й випускники Академії

Зі святом Миколая підшефних дітей привітали не лише вихованці, а й випускники Академії

У День Святого Миколая колектив Національної академії Служби безпеки України завітав з подарунками до підшефних дітей зі школи-інтернату №9 та спеціалізованого санаторію «Барвінок».

 

19 грудня керівництво та курсанти Навчально-наукового інституту контррозвідувальної діяльності організували театралізоване дійство учням школи-інтернату №9 для дітей зі зниженим слухом. З нагоди свята майбутні офіцери, перевтілившись у костюми улюблених дитячих героїв із відомих мультфільмів, провели активні ігри та конкурси. Молодь намагалась залучити до розваг максимальну кількість дітей та створити свято усім без винятку.

 

До учнів у цей день прийшов і Святий Миколай, який кожній дитині у школі від колективу НА СБУ приніс солодкий гостинець. Шефи також подарували навчальному закладу комплект сучасних радіомікрофонів. «Це подарунки не лише курсантів і співробітників Академії, а й офіцерів Служби безпеки, які повернулися із району проведення АТО та навчаються на курсах підвищення кваліфікації. Вони, як ніхто, розуміють, наскільки важливо правильно виховати молоде покоління та забезпечити його щасливе дитинство», - зазначив керівник структурного підрозділу Академії Юрій Рега.

 

Директор школи-інтернату подякувала колективу НА СБУ за багаторічну підтримку і активну участь у діяльності їх закладу, а учні виконали для шефів із допомогою сурдоперекладача декілька музичних композицій.

 

    

 

У цей же день студенти та викладачі Навчально-наукового інституту інформаційної безпеки відвідали зі святковою програмою і подарунками дитячий спеціалізований санаторій «Барвінок» м. Боярка. Напередодні силами студентів та співробітників Академії було зібрано близько 16 000 грн. За ці благодійні кошти молодь придбала діткам багато смаколиків та іграшок, а також великий батут.

 

До організації дитячого свята долучилися не лише студенти, а й випускники Інституту. Зокрема, колишній студент Юрій Ліра після завершення нашого навчального закладу не припинив допомагати дітям, що знаходяться на лікуванні в санаторії. І цього року, у День Святого Миколая, він влаштував для них неперевершене анімаційне шоу. «Це дитяче свято має бути улюбленим для всіх дітей, незалежно від їх статусу чи можливостей батьків. І якщо є змога зробити їхні дитячі роки більш яскравими та насиченими приємними емоціями, то як ми можемо втратити такий шанс?», – підкреслив випускник Інституту під час свята.  

 

    

20/12/2016 14:14
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua