БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини

З присвятою І.Франку: вечір пам’яті Генія, що творив, випереджаючи час

З присвятою І.Франку: вечір пам’яті Генія, що творив, випереджаючи час

У Національній академії СБУ відбувся творчий вечір пам’яті Івана Франка за участі його рідного внука, присвячений 160-річчю від дня народження та 100-річчю від дня смерті Великого Каменяра.

 

«Ми мусимо навчитися чути себе українцями» – саме на цьому під час заходу курсантам наголосили гості Академії – засновники науково-просвітницького центру «Франко – Європа» Валерій Донченко та Роланд Франко. Вони розповіли про багату творчу спадщину видатного митця та її важливу роль у формуванні національної ідентичності й патріотизму.  Роланд Тарасович підкреслив, що феномен Івана Франка полягає у тому, що він є не просто українським, але й європейським генієм, що творив, випереджаючи час: «Його титанічна «каменярська» праця сьогодні є прикладом для кожного з нас, як треба любити Батьківщину та боротися за незалежність нашої держави».

 

      

Віддаючи шану поету-революціонеру, майбутні офіцери СБУ продекламували громадянську та інтимну лірику І.Франка, що визнана шедевром світової літератури, а також присвятили йому власну поезію. Приємною несподіванкою для гостей став виступ курсанта з піснею на відомі слова «Чого являєшся мені у сні…».

 

На добру згадку про Академію СБУ співробітники та вихованці подарували нащадку Великого Українця альманах поезій «Захисникам України – Слава» та портрет Івана Франка, виконаний одним із курсантів навчального закладу національної спецслужби.

 

 

  

24/06/2016 12:27
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua