БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини

«З думкою про дітей»: молодь Академії провела благодійну акцію напередодні Нового року

«З думкою про дітей»: молодь Академії провела благодійну акцію напередодні Нового року

27 грудня студенти Навчально-наукового інституту інформаційної безпеки Національної академії Служби безпеки України привітали з новорічними святами вихованців Центру соціально-психологічної реабілітації дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування «Переяслав».

 

Колектив Академії вперше завітав до цього закладу, що знаходиться в селі Циблі на Київщині. Для п’ятдесяти дітей, які постійно проживають у Центрі, закуплено новий одяг і кімнатне взуття, канцелярське приладдя, продукти й солодощі.

 

Захоплююче анімаційне шоу та атмосферу свята для вихованців Центру створив колишній студент Інституту Юрій Ліра, який після випуску не припиняє допомагати дітям та постійно долучається до благодійної діяльності Академії.

 

Цього ж дня в актовому залі навчального закладу національної спецслужби також вирував передноворічний настрій. У мюзиклі «Казкова мандрівка у пошуках чудес світу», присвяченому найголовнішим зимовим святам, взяли участь художні колективи столиці – ансамблі танцю «Пектораль» та «Перлина», студенти Київського інституту музики імені Р.М. Глієра та курсанти Академії. Приємним сюрпризом для глядачів став виступ циркової студії «Арена».

 

 

28/12/2017 16:55
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua