БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

Як небо падало: шоста річниця вшанування Героїв Небесної Сотні

Як небо падало: шоста річниця вшанування Героїв Небесної Сотні

У Національній академії Служби безпеки України вшанували пам’ять загиблих учасників Революції Гідності.

 

Зранку 20 лютого на плацу Національної академії Служби безпеки України біля пам’ятника Героям Небесної Сотні відбувся мітинг-реквієм за участі військового духовенства – учасників Революції Гідності та АТО/ООС, керівництва, співробітників та молоді навчального закладу.

 

Захід відкрив ректор Академії Сергій Кудінов, який зазначив, що Небесна Сотня стала великим горем і гордістю всього народу, невідворотною точкою змін: «Час не повернути, як і наших Героїв. Але у пам’ять про них ми не маємо звернути з правильного шляху – шляху незалежності, свободи, розвитку нашої країни!»

 

Від імені духовенства виступив військовий капелан, учасник Революції Гідності від перших до останніх днів Майдану протоієрей Костянтин Холодов. «Майдан, насамперед, – це відповідь нашого народу на зухвалість та беззаконня. Адже свобода для українців завжди була другою релігією. Диктатура – це не про нас», – підкреслив священнослужитель.

 

 

Панахиду за загиблими на Майдані провів Перший заступник Голови Синодального управління військового духовенства Православної Церкви України протоієрей Тарас Мельник

 

Під жалобну мелодію «Пливе кача» учасники реквієму поклали квіти до пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні та пом’янули у хвилині мовчання загиблих під час Революції Гідності та АТО/ООС.

 

З нагоди пам’ятного дня курсанти, студенти та офіцери НА СБУ долучилися і до всесвітньої акції «АНГЕЛИ ПАМ’ЯТІ» зі вшанування Героїв Небесної Сотні. Вони принесли квіти та запалили лампадки на місці розстрілів, а також привезли більше сотні паперових ангелів, створених власноруч, які пов’язали на деревах на вулиці Інститутській. Як символ того, що кожен, хто віддав життя за друга свого та за Батьківщину, став ангелом-охоронцем і тепер тримає небо над нами.

20/02/2020 16:26
◄ Повернутись