БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

Як досягати цілей, рухатися вперед та вміти відмовлятися від зайвого заради мети – борець Олександр Хоцянівський

Як досягати цілей, рухатися вперед та вміти відмовлятися від зайвого заради мети – борець Олександр Хоцянівський

Бронзовий призер чемпіонату світу-2019 з боротьби вільної Олександр Хоцянівський після повернення зі змагань провів мотиваційну зустріч із курсантами Національної академії СБУ.

 

Відомий український борець розповів молоді про свій шлях до професійного спорту, який розпочався зі школи на Донеччині, у рідному селі Олександра. «У нас працювала лише одна секція – із вільної боротьби. Тож був вибір – або вулиця, або спорт. Я обрав спорт і досягнув усього», – зазначив спортсмен.

 

Його талант і цілеспрямованість до боротьби визначив і його професійне майбутнє. Курсантам цікаво було дізнатися про його режим тренувань, який вимагає жорсткої дисциплінованості та самоорганізації, систему відновлення спортсменів, головних конкурентів борця та підготовку до поєдинків.

 

«Якщо ви маєте мету, то повинні бути готовими відмовитися від багатьох речей, щоб досягнути результату. Це стосується не лише спорту, а й усіх сфер діяльності. Також важливо ставити перед собою чіткі поступові цілі, щоб не зупинятися на середині шляху», – наголосив Олександр Хоцянівський.

 

Під час зустрічі також було продемонстровано найбільш видовищні моменти боїв Олександра на ЧС-2019 у Казахстані, щоб кожен із курсантів побачив успішні поєдинки спортсмена у боротьбі за «бронзу» у ваговій категорії до 125 кг.

 

  

07/10/2019 17:34
◄ Повернутись