БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

Вітаємо випускників-бакалаврів!

Вітаємо випускників-бакалаврів!

Студенти Навчально-наукового інституту інформаційної безпеки НА СБУ отримали дипломи «бакалавра» за спеціальностями «Організація захисту інформації з обмеженим доступом» та «Управління інформаційною безпекою».

 

Із вітальним словом до молодих фахівців у сфері інформаційної безпеки звернувся перший проректор Олександр Фармагей. «Нехай праця кожного з вас стане внеском у могутній потік щасливого, гідного майбутнього України. «Non progredi est regredi!». Стрімкого й впевненого руху вперед», – побажав він випускникам.

 

Під час урочистостей відмінники навчання, активні учасники й переможці наукових конкурсів, культурно-просвітницьких і спортивних заходів були нагороджені грамотами й подяками від керівництва НА СБУ.

 

Цінні поради й настанови вже дипломованим бакалаврам висловили директор Інституту Сергій Мамченко, завідувач профільної кафедри Анатолій Гуз та мати студента Ліліанна Гренчишен.

 

 

 

Випускники подякували керівному та науково-педагогічному складу вишу, які вклали в кожного студента частинку себе, збагатили знаннями й навчили свідомо мислити і приймати відповідальні рішення. Зокрема, з авторською поезією, присвяченою незабутнім студентським рокам, виступив бакалавр Андрій Требка. Також у зворушливому слові й пісні лунала вдячність батькам за надійну підтримку та постійну турботу.

 

04/07/2018 17:11
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua