БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

Вся Україна дякує воїнам, для яких пріоритетом став захист незалежної України – ректор НА СБУ Сергій Кудінов

Вся Україна дякує воїнам, для яких пріоритетом став захист незалежної України – ректор НА СБУ Сергій Кудінов

До Дня захисника України в Національній академії Служби безпеки України відбулися урочисте зібрання колективу та показ вистави-реквієму «Війна без строку…».

 

Ректор Національної академії СБУ Сергій Кудінов привітав співробітників та молодь Академії зі святом, яке сьогодні об’єднало українців у вдячності воїнам-захисникам української землі. Він також зачитав вітальну адресу Голови СБУ Василя Грицака з Днем захисника України, де підкреслено, що в авангарді боротьби проти загарбницьких дій агресора постали співробітники Служби безпеки, котрі ризикуючи собою, ефективно протидіють диверсійно-підривній діяльності ворога та нищать плани російських спецслужб на всій території нашої країни.

 

«Низький уклін двадцяти семи Героям Служби, які віддали своє життя за державність та свободу українського народу. Сто двадцять вісім наших колег отримали поранення різного ступеня важкості», – також наголошено у зверненні Голови СБУ.

 

Хвилиною мовчання та покладанням квітів до пам’ятника співробітникам СБУ, загиблим під час АТО та ООС, колектив Академії та рідні Олександра Хараберюша й Володимира Шкіри вшанували Героїв, які відстоювали свободу і незалежність рідної землі.

 

 

З нагоди визначної дати курсанти НА СБУ також продемонстрували для молодших курсів та співробітників Академії виставу-реквієм «Війна без строку…», яку в рамках благодійного туру вже побачили мешканці двадцяти одного міста України.

 

12/10/2018 11:03
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua