БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини

Вступна кампанія – 2016: 5 основних переваг вступу до Національної академії Служби безпеки України

Вступна кампанія – 2016: 5 основних переваг вступу до Національної академії Служби безпеки України

На електронну адресу Національної академії Служби безпеки України надходять численні запитання від учнів випускних класів щодо переліку спеціальностей та умов вступу до Навчально-наукового інституту інформаційної безпеки, у якому здійснюється підготовка за кошти фізичних та юридичних осіб, а також від студентів інших вишів стосовно підготовки офіцерів запасу.

 

Для абітурієнтів-2016 ми підготували відповіді на найпопулярніші питання, які роз’яснюють, чому українська молодь обирає навчання у Національній академії Служби безпеки України.

 

1. Унікальні спеціальності.

Навчально-науковий інститут інформаційної безпеки є структурним підрозділом Національної академії СБУ, який провадить освітню діяльність за спеціальностями, орієнтованими на підготовку фахівців у сфері інформаційної безпеки. А саме: «Менеджмент» (спеціалізація – організація захисту інформації з обмеженим доступом), «Право» (спеціалізація – забезпечення інформаційної безпеки), «Кібербезпека» (спеціалізація – управління інформаційною безпекою).

Випускники Інституту отримують диплом Національної академії Служби безпеки України про вищу освіту державного зразка.

(детальна інформація за посиланням: http://academy.ssu.gov.ua/ua/useful/ )

 

2. Затребуваність професії.

Фахівці із зазначених спеціальностей відповідають сучасним потребам сектору безпеки та ринку праці. Випускники Інституту сьогодні успішно працюють у Службі безпеки України, Міністерстві оборони України, Державній прикордонної службі України, Державній службі спеціального зв’язку та захисту інформації України, на підприємствах та в організаціях різних форм власності, насамперед у банківській сфері.

Студенти старших курсів Інституту розглядаються як кандидати на роботу у Службу безпеки України.

 

3. Висококваліфіковані викладачі та практика студентів у підрозділах сектору безпеки та оборони України, органах державної влади та місцевого самоврядування.

Науково-педагогічний склад Інституту інформаційної безпеки – це справжні професіонали своєї справи, які забезпечують якісну підготовку як студентів, так і курсантів Академії. Це підтверджують численні  перемоги вихованців НА СБУ на наукових конференціях, олімпіадах та конкурсах всеукраїнського й міжнародного рівнів. Для того, щоб підготовка студентів Інституту максимально відповідала вимогам часу, викладачі систематично проходять стажування в практичних підрозділах СБ України, наукових установах та вищих навчальних закладах. Також з метою наближення теоретичної підготовки до потреб практики для проведення занять в Інституті залучаються провідні фахівці сектору безпеки.

Під час навчання студенти Інституту інформаційної безпеки проходять практику у Галузевому державному архіві СБ України, Службі інформаційно-аналітичного забезпечення Національної бібліотеки України імені В.І. Вернадського, Адміністрації Державної прикордонної служби України, Адміністрації Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, Національному антикорупційному бюро України тощо.

 

4. Підготовка офіцерів запасу.

Академія пропонує юнакам та дівчатам навчання за такими військово-обліковими спеціальностями як «Захист інформації. Організація режиму секретності, секретного діловодства та архівна справа», «Захист від інформаційно-психологічного впливу», «Організація та ведення інформаційної боротьби», «Організація та ведення інформаційної боротьби в кібернетичному просторі», «Організація психологічної боротьби». Студенти Інституту інформаційної безпеки НА СБУ та інших ВНЗ, які здобувають (або вже отримали) ступінь «бакалавр» за відповідними спеціальностями, мають можливість пройти військову підготовку за програмою офіцерів запасу. Після завершення навчання молодь отримує військове звання «молодший лейтенант запасу» Збройних Сил України.

(детальна інформація за посиланням: http://academy.ssu.gov.ua/ua/actual/Pdgotovka-ofcerv-zapasu-pravila-priyomu.htm)

 

5. Гуртожиток для студентів.

Іногороднім студентам Інституту інформаційної безпеки НА СБУ надається можливість проживання у гуртожитку, який знаходиться на території навчального закладу. Тож студентам не потрібно витрачати час на переїзди, щоб потрапити на навчання. 

 

Також рекомендуємо вступникам переглянути:

- Правила прийому до Національної академії Служби безпеки України у 2016 році 

Інформацію про Навчально-науковий інститут інформаційної безпеки Національної академії СБУ

- Нормативно-правова база з питань вступу

06/06/2016 09:53
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua