БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини

Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій звернеться до Глав світових релігійних конфесій із проханням про сприяння у звільненні заручників

Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій звернеться до Глав світових релігійних конфесій із проханням про сприяння  у звільненні заручників

Голова СБ України Василь Грицак провів зустріч з представниками Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій, на якій учасники обговорили напрямки сприяння Ради Церков у звільненні заручників.

 

Захід відбувся у Національній Академії СБ України, де крім професійного ‒ ключовим є патріотичне виховання молоді. «Нам важливо об’єднати українське суспільство заради майбутнього нашої країни», ‒ звернувся до представників усіх конфесій Василь Грицак.

 

Голова СБ України закликав представників Всеукраїнської Ради Церков звернутись до глав усіх світових конфесій із проханням допомогти у процесі звільнення заручників. «Ми маємо використовувати будь-яку можливість, щоб привернути увагу до цієї проблеми та знайти шляхи її вирішення. Щоб здоровий глузд переміг, і наші бранці повернулись додому», ‒ підкреслив він.

 

Святі отці, у присутності матерів та дружин заручників, одноголосно підтримали пропозицію і найближчим часом спільне звернення надійде до духовних лідерів та до міжнародних організацій, що займаються звільненням заручників.

 

 

 

За інформацією СБУ на сьогодні у заручниках так званих «ДНР/ЛНР» перебувають 152 українських громадянина, ще 404 ‒ вважаються зниклими безвісти. На території Росії незаконно утримуються десятки наших співвітчизників. Представники Ради Церков пообіцяли об'єднати зусилля усіх конфесій задля звільнення заручників.

 

   ​

13/10/2017 22:25
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua