БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

Всесвітній день донора крові: вітаємо молодь Академії СБУ та дякуємо за врятовані життя

Всесвітній день донора крові: вітаємо молодь Академії СБУ та дякуємо за врятовані життя

14 червня – українська та міжнародна спільнота відзначає День донора крові. За статистикою, щосекунди в усьому світі у людей будь-якого віку і походження виникає потреба в переливанні крові.

 

Донорські дні та акції вже багато років є традиційними для Національної академії Служби безпеки України. Щороку курсанти та студенти Академії СБУ беруть активну участь у підтримці донорства крові для потреб важкохворих дорослих та дітей, а також важкопоранених учасників бойових дій на сході України. Майбутні офіцери української  спецслужби безоплатно за власним бажанням здають кров, даруючи іншим шанс на життя.

 

Зокрема, цьогорічні випускники Академії за період навчання стали донорами 208 разів. Для багатьох із них ця благодійна справа не була одноразовою акцією, а навпаки. Розуміючи постійну необхідність безпечної крові, вони здавали кров по декілька разів. Один із курсантів 5 курсу Дмитро Д. у 2019 році став донором шість разів.   

 

Загалом протягом минулого року більше 100 разових доз крові від курсантів Академії отримали Київський міський центр крові, Дорожня станція переливання крові Південно-Західної залізниці, Національний інститут раку та лікарня «Охматдит».

 

Нагадаємо, у 2017 році вихованці вишу підтримали акцію зі здачі донорської крові для поранених бійців АТО «Подаруй краплину життя».

 

Вітаємо усіх донорів, які формують донорську культуру, омолоджують донорський рух України та дарують надію на порятунок людям, які знаходяться у критичних ситуаціях. Спасибі вам за врятовані життя!

 

13/06/2020 15:19
◄ Повернутись