БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини

Vivat магістрам Інституту інформаційної безпеки-2018!

Vivat магістрам Інституту інформаційної безпеки-2018!

У Національній академії Служби безпеки України відбувся випуск фахівців у сфері інформаційної безпеки за спеціальностями «Право», «Кібербезпека» та «Менеджмент».

 

Цьогоріч дипломи магістрів отримали 85 студентів, 18 з яких – дипломи з відзнакою. Відкрив святковий захід ректор НА СБУ Сергій Кудінов, який наголосив, що за 15 років існування Інституту інформаційної безпеки тут здобули освіту сотні кваліфікованих спеціалістів, які наразі працюють у багатьох міністерствах, правоохоронних та силових відомствах. Зокрема, й у Службі безпеки України, де вони ефективно протидіють сучасним загрозам вітчизняного інформаційного простору.

 

 

 

Керівник вишу подякував батькам, викладачам та відзначив грамотами кращих студентів, які протягом навчання були активними учасниками громадсько-наукового життя країни, зміцнювали авторитет і надбання вишу.
 
 
 

До магістрів з привітаннями і напутніми словами звернулися представник Департаменту контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері інформаційної безпеки СБУ, завідувач однієї з профільних кафедр, а також мама студента Тамара Вознюк, яка благословила молодь на успішне доросле життя.

 

Від імені випускників виступила студентка Людмила Пацановська, яка подякувала керівництву і науково-педагогічному складу Академії СБУ за цікаві, захопливі, сповнені незабутніх вражень студентські роки та кваліфіковану фахову підготовку під час навчання.

 

Привітати своїх колег і друзів зібралися й вихованці молодших курсів Інституту, які підготували для них зворушливі музичні композиції.

 

  

05/03/2018 15:59
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua