БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

Виставу-реквієм, присвячену загиблим співробітникам СБУ, курсанти Академії представили родинам загиблих Героїв

Виставу-реквієм, присвячену загиблим співробітникам СБУ,  курсанти Академії представили родинам загиблих Героїв

До Дня захисника України курсанти Академії презентували у "Центрі культури та мистецтв" Служби безпеки виставу-реквієм «Війна без строку…», присвячену Героям – співробітникам СБУ, які загинули у боротьбі за незалежність та територіальну цілісність нашої держави.

 

Переглянули прем’єру Голова СБ України Василь Грицак, керівники органів та підрозділів, сім’ї загиблих співробітників СБУ, які приїхали з усіх куточків України, учасники АТО, а також вихованці Академії.

 

Майбутні офіцери української спецслужби, готуючи виставу, не лише вивчали біографії захисників України, але й намагалися передати їхні характери, мрії та прагнення. Від імені Героїв курсанти розповіли глядачам більше, ніж просто правдиві історії із життя загиблих співробітників СБУ. У постановці були використані фото та відеоматеріали за участі загиблих співробітників, а також їх цитати із інтерв’ю і спогади рідних. Молодь у своїх виступах акцентувала увагу на найважливішому – чому рішення та вчинки цих захисників України достойні називатися подвигами.

 

Акторами вистави стали курсанти І, ІІ та ІІІ курсів, яким присвоєно імена Геннадія Біліченка, Руслана Лужевського та Олександра Аніщенка. «Для мене велика честь розповідати історію життя Героя України Руслана Лужевського, який є зразком і ангелом-охоронцем для усього нашого курсу. Він сьогодні навчає нас своїм прикладом, своїм професіоналізмом і вірністю службі», – зазначив курсант ІІ курсу після виступу.   

 

Виставі-реквієму передувало відкриття виставки картин співробітниці СБУ Лесі Шиденко "Невидима Варта", присвяченій колегам, які віддали своє життя за Батьківщину. Під час урочистостей Голова СБУ передав родинам портрети загиблих співробітників, а також від імені художниці вручив сертифікат на одну із представлених робіт ректору Академії.

 

13/10/2016 22:02
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua