БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини

Вистава-реквієм Академії СБУ відзначена на «Київській театральній весні» як краще сценічне втілення патріотичної теми

Вистава-реквієм Академії СБУ відзначена на «Київській театральній весні» як краще сценічне втілення патріотичної теми

У Центрі художньої та технічної творчості «Печерськ» відбулося нагородження переможців ХІІ Київського міського фестивалю аматорських театральних колективів «Київська театральна весна – 2017».

 

Національна академія СБУ вперше взяла участь у цьому заході, презентувавши виставу-реквієм про загиблих під час АТО співробітників української спецслужби «Війна без строку…». Конкурсний показ членам журі відбувся 15 травня у Центрі культури та мистецтв СБУ.

 

Колектив навчального закладу долучився до фестивалю, щоб привернути увагу театрознавців і режисерів до висвітлення теми війни і героїзму українських воїнів за допомогою театрального мистецтва. У постановці беруть участь не професійні актори, а майбутні захисники Української держави, а саму виставу вже переглянули більше 8 тисяч людей у восьми містах країни.

 

До складу журі фестивалю увійшли Заслужений діяч мистецтв України Ярослав Гранко, театрознавець Національного центру театрального мистецтва імені Леся Курбаса Сергій Винниченко та завідуючий сектором театрального жанру Київського міського центру народної творчості та культурологічних досліджень Володимир Федоров. На церемонії нагородження вони високо оцінили виставу-реквієм та роботу усіх, хто брав участь у її створенні. Журі вручили дипломи співробітникам Академії СБУ – автору сценарію Маріанні Поліщук та режисеру-постановнику вистави-реквієму Наталії Міщишиній у номінації «За краще сценічне втілення патріотичної теми».

 

 

   

24/06/2017 12:37
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua