БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

Випускник Академії переміг на конкурсі Міжнародної німецько-української літературної премії імені Олеся Гончара

Випускник Академії переміг на конкурсі Міжнародної німецько-української літературної премії імені Олеся Гончара

Випускник Національної академії Служби безпеки України став лауреатом 20-ої Міжнародної німецько-української літературної премії імені Олеся Гончара у номінації «Публіцистика».

 

3 квітня у день народження Олеся Гончара у будівлі Національної спілки письменників України відбулося урочисте нагородження переможців престижної премії у п’яти номінаціях за участі німецьких меценатів та рідних українського митця – дружини Валентини Данилівна й онуки Лесі Гончар.

 

Голова Спілки та журі конкурсу Петро Перебийніс у своїй вітальній промові відзначив, що Служба безпеки України не стоїть осторонь таких літературних заходів. Він зачитав присутнім рядки автора-переможця та підкреслив, що їх написала талановита людина і патріот, сповнений відповідальності за майбутнє країни.

 

Випускник Академії СБУ подякував за високу оцінку його художньо-публіцистичного нарису «Обличчя війни» (Антивоєнні уроки О. Гончара). Молодий автор наголосив, що у цьому році літературній премії імені Олеся Гончара виповнилося 20 років і це свідчить, що своїх геніальних синів Україна не забуває, а їхня творчість вічна. 

 

За перемогу у конкурсі випускник Академії нагороджений дипломом та альманахом німецько-української літературної премії імені Олеся Гончара, де опубліковано його твір. 

05/04/2017 18:23
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua