БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини

Випуск спеціалістів за спеціальністю «Організація захисту інформації з обмеженим доступом».

Випуск спеціалістів за спеціальністю «Організація захисту інформації з обмеженим доступом».

8 липня 2016 року у Навчально-науковому інституті інформаційної безпеки Національної академії Служби безпеки України відбувся урочистий випуск спеціалістів за спеціальністю «Організація захисту інформації з обмеженим доступом».

 

Випускників привітав перший проректор Академії Серіков В.В., який підкреслив, що сьогодні нашій країні як ніколи  потрібні високопрофесійні фахівці у сфері інформаційної безпеки, що сприятимуть ефективному захисту національних інтересів в інформаційній сфері: «Країна чекає від вас, шановні випускники, самовідданої праці, ініціативи, креативних підходів і плідних результатів. Розраховуємо на ваші знання, інтелект, творчий потенціал, високу культуру та моральність».

 

 

 

Під час урочистої церемонії перший проректор Академії подякував випускникам, які протягом навчання приймали активну участь у громадській роботі, зміцнювали авторитет і надбання нашого навчального закладу. Серед них: Вдовин Тарас Орестович, Гаврилюк Андрій Васильович, Гришковець Олександр Васильович, Козелецький Ярослав Андрійович.

 

З вітальним словом від представників науково-педагогічного складу звернувся д.і.н., професор Гуз А.М., який згадав етапи зростання нинішніх випускників від невпевнених у собі першокурсників до професіоналів із захисту інформації з обмеженим доступом та побажав студентам бути успішними у професійній діяльності, мати активну життєву позицію, стати гідними носіями традицій Національної академії СБ України.

 

 

Від імені випускників виступив студент Донченко Олександр, який подякував керівництву, науково-педагогічному складу за вагомий внесок у їх професійне становлення та високий рівень підготовки, наголосивши, що кожен із спеціалістів пишається отриманням освіти саме у навчальному закладі Служби безпеки України.

 

  

 

Знайшли час для привітання і випускники Навчально-наукового інституту інформаційної безпеки минулих років, які сьогодні проходять військову службу в лавах профільних підрозділів Служби безпеки України.

 

 

 

12/07/2016 12:35
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua