БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

Вихованці Академії вшанували пам'ять жертв Катинського злочину

Вихованці Академії вшанували пам'ять жертв Катинського злочину

9 квітня 2015 року особовий склад Національної академії Служби безпеки України долучився до загальнодержавних жалобних урочистостей у Національному історико-меморіальному заповіднику «Биківнянські могили», щоб вшанувати пам'ять жертв Катинського злочину – розстріляних українців та поляків, яких 75 років тому знищив сталінський тоталітарний режим. 


Участь у скорботному заході взяли Президент України Петро Порошенко та Президент Республіки Польща Броніслав Коморовський. Адже у Биківні знаходиться одне з найбільших поховань жертв тоталітаризму, де поруч з українцями навічно упокоїлися і найкращі сини польського народу. 


«Прийти до цього меморіалу нас покликали сумління та обов’язок зробити так, щоб ніхто і ніколи не забув жахів, які пережили український і польський народи у ХХ столітті.  І щоб, не дай Бог, ніколи не повторилися Бабин Яр, Биківня, Катинь, і щоб ніколи не повторилися Голокост чи Голодомор. Водночас пам’ять про страшні часи терору зміцнює наші прагнення разом будувати спільне майбутнє, у якому головною цінністю є людина, її життя, її права, її свободи», – зазначив у своїй промові Президент України Петро Порошенко.


Під час жалобних урочистостей представники Академії вшанували хвилиною мовчання і схилили голови перед світлою пам’яттю страчених навесні сорокового року сталінським режимом.

 

 

09/04/2015 15:57
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua