БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини

Вихованці Академії вибороли перемогу на олімпіаді з інформаційної безпеки

Вихованці Академії вибороли перемогу на олімпіаді з інформаційної безпеки

Студенти Навчально-наукового інституту інформаційної безпеки Національної академії Служби безпеки України стали переможцями Всеукраїнської студентської олімпіади «Шляхи та механізми захисту інформаційного простору України від шкідливих інформаційно-психологічних впливів», яка відбулася 2-3 квітня 2015 року в Інституті спеціального зв’язку та захисту інформації Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут».

 

Участь в інтелектуальних змаганнях взяли 9 команд студентів та курсантів з вищих навчальних закладів України, які здійснюють підготовку фахівців у сфері інформаційної безпеки. Олімпіада проходила у два етапи: у 1-му турі відбувся захист поданих учасниками рефератів, 2-ий тур складався з командних змагань на знання історії становлення і розвитку інформаційно-психологічного протиборства у світі.

 

За оцінкою висококваліфікованого журі, найкращим доповідачем у одній із трьох секцій стала студентка Академії Христофорова О.Ф., яка виборола І місце за презентацію своєї наукової роботи. У цьому ж турі представники ННІ КРД та ННІ ІБ Завойлович Л.В. та Юрчишин І.Б. посіли призові «бронзові» місця.

 

Команда 3 курсу Навчально-наукового інституту інформаційної безпеки НА СБУ продемонструвала бездоганне знання історії ведення інформаційно-психологічних війн та спеціальних інформаційних операцій та виборола 1 місце в командних змаганнях Олімпіади, тим самим підтвердивши високий рівень професійної підготовки студентів Академії – майбутніх фахівців у галузі інформаційної безпеки.

 

09/04/2015 09:48
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua