БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

Вихованці Академії відвідали Верховну Раду України

Вихованці Академії відвідали Верховну Раду України

Курсанти Національної академії Служби безпеки України відвідали Верховну Раду України в рамках вивчення навчальної дисципліни  «Адміністративне право».

 

Молодь відвідала сесійну залу парламенту, де дізналася історію монументальної будівлі Верховної Ради України, в якій 25 років тому було проголошено Акт незалежності України. Екскурсовод розповіла курсантам про нинішній склад ВРУ VIII скликання, особливості роботи системи електронного голосування «Рада» та розташування депутатських фракцій. З ложі балкону, де знаходяться місця для гостей, дипломатичних представників та преси, курсанти мали змогу відчути атмосферу місця, у якому приймаються закони та твориться історія України.

 

Майбутні співробітники СБУ також побували в кулуарах парламенту, зоні для брифінгів, конференц-залі, де проходять засідання політичних партій і блоків, слухання в Комітетах. Найбільшу зацікавленість у курсантів викликала відома картина Олексія Кулакова «Державотворення».

 

Для майбутніх захисників державної безпеки це була не лише цікава, але й пізнавальна екскурсія, під час якої вони змогли на власні очі побачити будівлю українського парламенту зсередини та більше дізнатися про структуру й особливості його роботи.

 

  

07/12/2016 09:17
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua