БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини

Вихованці Академії перемогли у конкурсі наукових робіт, проведеному в рамках престижної міжнародної конференції «Захист демократичних цінностей і дотримання прав людини у діяльності спецслужб»

Вихованці Академії перемогли у конкурсі наукових робіт, проведеному в рамках престижної міжнародної конференції «Захист демократичних цінностей і дотримання прав людини у діяльності спецслужб»

Під патронатом Президента України 27 травня 2015 року Служба безпеки України провела VII міжнародну конференцію «Захист демократичних цінностей і дотримання прав людини у діяльності спецслужб» на базі Національного університету «Києво-Могилянська академія». Співорганізаторами престижного наукового заходу виступили Національний інститут стратегічних досліджень при Президентові України, Офіс зв’язку НАТО, Центр інформації та документації Північноатлантичного альянсу в Україні, Женевський центр демократичного контролю над збройними силами.

 

Цьогоріч ключовою темою конференції обрана «Російська агресія проти України як фундаментальна загроза свободі, цінностям демократичного суспільства і правам людини: український, європейський та світовий контекст». У дискусії взяли участь експерти сектора безпеки України, представники органів державної влади України, міжнародних організацій, посольств іноземних держав та партнерських спецслужб, а також вітчизняні вчені та переможці конкурсу наукових робіт, проведеного в рамках конференції.

 

На відкритті заходу Голова Служби безпеки України Валентин Наливайченко підкреслив, що весь цивілізований світ має єдину позицію з приводу подій в Україні: «Ми, захищаючи права і свободи людини в Україні, в Донецькій та Луганській областях, захищаємо також демократичні цінності і право на життя людей. Сьогодні всіх нас об'єднало розуміння, що агресія Російської Федерації з використанням спецслужб РФ, грубо та цинічно порушує права і свободи людини, демократичні цінності».

 

За програмою конференції учасники обговорили історичні та політичні передумови російської агресії, роль у ній спецслужб і засобів масової інформації РФ,  механізми протидії «гібридній війні», розв’язаної Росією проти української держави тощо.

 

Також під час заходу відбулося нагородження переможців конкурсу наукових робіт студентів та курсантів українських вишів. За оцінками вітчизняних та міжнародних експертів, цьогоріч важко було визначитися з вибором найкращих, оскільки всі роботи були підготовлені на високому рівні. З-поміж 39 учасників фахівці з Національного інституту стратегічних досліджень при Президентові України заходу обрали 11 переможців із 6 провідних ВНЗ. Серед них троє вихованців Національної академії Служби безпеки України, які в своїх наукових доробках дослідили питання ведення Росією інформаційної війни проти України, удосконалення вітчизняного законодавства щодо протидії терористичній діяльності та шляхи реформування СБУ в сучасних умовах. 

28/05/2015 14:10
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua