БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

Вихованці Академії перемагають на Всеукраїнських конкурсах студентських наукових робіт

Вихованці Академії перемагають на Всеукраїнських конкурсах студентських наукових робіт

У березні вихованці Національної академії Служби безпеки України зайняли перше, друге та третє місця на Всеукраїнських конкурсах студентських наукових робіт з державного управління, адміністративного права і політичних наук.

 

22-23 березня у Сумському державному університеті відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із галузі «Державне управління», на який було подано близько ста наукових досліджень молоді. У другий тур за оцінками журі пройшли кращі автори, які мали можливість презентувати і захистити свої роботи. Академію СБУ на конкурсі представляла студентка 5 курсу Інституту інформаційної безпеки Ірина Бондар, яка навчається за спеціальністю «Кібербезпека». Темою її наукового дослідження став розвиток електронного урядування як фактор підвищення ефективності державного управління (науковий керівник – докторант відділу аспірантури і докторантури Академії Благодарний А.М.). Журі оцінили роботу нашої студентки найвищою нагородою конкурсу – дипломом І ступеня. Це вже друга нагорода представників Академії із державного управління. Минулого року курсантка НА СБУ також стала лідером конкурсу.

 

23 березня в Університеті ДФС України представники Академії Сергій Я. та Максим К. брали участь у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 12.00.07 «Адміністративне право і процес; фінансове право; інформаційне право». Вихованці НА СБУ вибороли почесне друге місце на конкурсі з дослідженням теми «Правовий статус біженців у контексті боротьби з тероризмом» (науковий керівник – викладач Академії Шевченко М.О.). У 2016 році вихованці НА СБУ на цьому ж конкурсі стали третіми.

 

Ще одну нагороду Академії принесла представниця випускного курсу спеціальності «Філологія» Оксана Ш., яка захищала свою наукову роботу з політичних наук у Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника. До участі у заключному етапі Всеукраїнського конкурсу були допущені 43 авторів із 30 ВНЗ України, більшість із яких – майбутні юристи та політологи. Дослідження Оксани Ш. стосувалося механізмів політичного маніпулювання, у якому акцентувалася увага на мовній сугестії (науковий керівник – Благодарний А.М.). Робота юної дослідниці була нагороджена дипломом ІІІ ступеня. 

 

    

 

29/03/2017 10:40
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua