БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

Вихованці Академії СБУ кружляли у вальсі «Чарівної віденської казки»

Вихованці Академії СБУ кружляли у вальсі «Чарівної віденської казки»

Напередодні Різдва Христового за Григоріанським календарем представники Національної академії Служби безпеки України взяли участь у танцювальному вечорі «Чарівна віденська казка» у колонній залі Київської міської державної адміністрації.

 

Студентський «віденський бал» пройшов у столиці вперше та об’єднав на танцювальному майданчику чотирнадцять танцювальних колективів закладів вищої освіти.

 

Основною та найбільш очікуваною частиною свята стали показові виступи колективів, які спеціально для танцювального дійства підготували вальс. Вихованці НА СБУ самостійно створили витончений і чуттєвий номер, доповнивши класичне виконання новими хореографічними елементами. Усі учасники балу були нагороджені кубками та подяками від КМДА.  

 

Під час віденського балу студентські пари також набули унікального танцювального досвіду з полонезу, ча-ча-ча та польки під час майстер-класів провідних хореографів країни – переможця «Танців з зірками» Сергія Костецького та народного артиста України, головного балетмейстера Григорія Чапкіса.

 

 

26/12/2019 12:05
◄ Повернутись