БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

Велосипедистка Любов Басова здобула «бронзу» на V етапі Кубку світу з велотреку

Велосипедистка Любов Басова здобула «бронзу» на V етапі  Кубку світу з велотреку

Співробітниця Національної академії СБУ Любов Басова вкотре покращила особистий рейтинг та імідж нашої країни на міжнародній спортивній арені, виборовши ІІІ місце в кейріні на п’ятому етапі Кубку світу з велотреку в Кембриджі (Нова Зеландія).

Вправа «кейрін», у якій заслужений майстер спорту України третьою дійшла до фінішу, – різновид велотрекових перегонів, включений до програми Олімпійських ігор лише у 2000 році.

У кейріні практикується масовий старт з 6-9 учасниками, яким завжди передує мотоцикл. Мотоцикліст розпочинає перегони зі швидкістю 25 км/год, поступово прискорюється і за 600-700 м до фінішу залишає трасу, а велогонщики виконують потужний спринт. Швидкість переможця може сягати 70 км/год.

Любов Басова впевнено подолала дистанцію у 2 км, поступившись лише призеркам Олімпійських ігор – представниці Гонконгу Лей Вайсі та Кеті Марчант із Великої Британії.

Вітаємо нашу колегу з бронзовою нагородою та бажаємо й надалі підкорювати світові вершини спорту!

23/01/2019 09:40