БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини

Відзначення Дня Конституції України

Відзначення Дня Конституції України

В Національній академії Служби безпеки України відбулися заходи, присвячені 20-тій річниці Основного Закону України.

 

Напередодні державного свята викладачі кафедри теорії та історії держави і права за участі курсантів Академії провели круглий стіл на тему: «Історія конституціоналізму в Україні».

 

У ході роботи круглого столу були розглянуті основні проблеми історії вітчизняного конституціоналізму та зосереджено увагу на можливості застосування цих знань у сучасності.

 

Активну участь у дискусії взяли майбутні офіцери української спецслужби, які в своїх доповідях обговорили питання історії та захисту національної державності. Особливою актуальністю відзначився виступ, в якому окреслено порівняння Декларації С. Сулькевича «До населення Криму» 1918 року та документів сучасних самопроголошених утворень на території України з метою виявлення їх правової природи та визначення можливих шляхів боротьби із сепаратизмом в Україні.

 

 

Крім того, фахівці-конституціоналісти Академії провели лекції для вихованців навчального закладу, нагадавши про місце та значення Основного Закону України не лише як документа, що має найвищу юридичну силу, але і як найбільшу суспільну цінність сучасності, символ консолідації Українського народу в розбудові суверенної, незалежної, демократичної та правової держави.

 

З нагоди річниці прийняття Конституції України офіцери і курсанти Академії разом зі співробітниками Центрального управління СБ України вшанували пам’ять та поклали квіти до пам’ятника автора першої української конституції гетьмана Пилипа Орлика.

 

  

29/06/2016 10:29
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua