БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини

Відзначення 25-ої річниці Незалежності України

Відзначення 25-ої річниці Незалежності України

Курсанти Національної академії Служби безпеки України взяли участь у військовому параді з нагоди 25-ої річниці Незалежності України. Майбутні офіцери вітчизняної спецслужби гордо несли Хрещатиком Бойовий прапор Центрального управління СБУ, який Голова Служби безпеки України Василь Грицак вручив керівнику Антитерористичного центру при СБ України Віталію Малікову.

 

«Для мене велика честь брати участь у врученні Бойового знамена офіцерам Служби безпеки, які сьогодні захищають незалежність та територіальну цілісність нашої держави на сході України. Вони – приклад мужності і відваги, приклад справжнього патріотизму», - підкреслив один із прапороносців курсант Академії Олексій М.

 

З нагоди ювілею країни та Дня Державного прапору України у Національній академії СБУ також провели низку урочистих і святкових заходів.

 

23 серпня під звучання гімну України відбулася церемонія підняття національного прапору на всіх навчальних об’єктах Академії за участі керівництва та вихованців.

 

  

 

На урочистостях ректор Академії Сергій Кудінов привітав особовий склад навчального закладу та вручив відзнаки кращим співробітникам. Він висловив вдячність за їх важливий внесок у розбудову української спецслужби і виховання захисників України: «Ми – невід’ємна частина Служби безпеки України, яка формує її сьогодення і майбутнє. Ми маємо бути достойними хоробрості наших героїчних предків і сучасників! Кожен наш крок ми повинні присвятити спільній справі – справі, яка робить Україну сильнішою і вільнішою».

 

  

 

У своєму зверненні очільник навчального закладу згадав і про тих, хто заради збереження здобутої у 1991-му році незалежності віддав своє життя на барикадах Революції Гідності та у боротьбі з ворогом на сході України. Їх світлу пам'ять колектив Академії вшанував хвилиною мовчання та покладанням квітів до пам’ятників Героям Небесної Сотні та співробітникам СБУ, які загинули у ході проведення АТО.

 

Вперше День Незалежності відзначили в Національній академії СБУ курсанти першого курсу, які проходять первинну військову підготовку на табірному зборі. 24 серпня привітати зі святом молодь, яка народилася у вільній і незалежній країні, приїхали керівництво навчального закладу та батьки. «Вірю, що ви свідомо обрали шлях захисника безпеки нашої держави і станете гідним молодим поповненням Національної академії СБУ», – підкреслив ректор Сергій Кудінов.

 

У цей знаменний день курсанти взяли активну участь у спортивних змаганнях, а також власними силами організували концерт для батьків і співробітників навчального закладу. Неочікуваним та незабутнім подарунком для глядачів став виступ народного артиста України Віктора Павліка. 

 

    

25/08/2016 18:09
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua