БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини

Відзначаємо 23-ю річницю СБУ по-спортивному

Відзначаємо 23-ю річницю СБУ по-спортивному

25 березня 2015 року вперше в день відзначення річниці Служби безпеки України відбулася товариська зустріч збірних команд із баскетболу Центрального управління та Національної академії СБУ. Почесними гостями спортивного заходу стали керівництво Федерації баскетболу України – президент Олександр Волков та генеральний секретар Олександр Ларін.

 

Це був по-справжньому унікальний матч. Валентин Наливайченко, який завжди захоплювався цим видом спорту, очолив команду Служби безпеки України під номером «23», який символізує річницю спецслужби. У змаганні також взяв участь радник Голови СБУ Маркіян Лубківський. До складу команди навчального закладу ввійшли кращі гравці Академії.

 

Поєдинок був напруженим, але надзвичайно цікавим. Співробітники Служби безпеки завзято атакували суперників, влучно закидаючи в корзину все більше м’ячів. Але вихованці Академії також не відставали й рішуче зрівнювали рахунок. Останні хвилини другого матчу стали вирішальними, адже саме вони дозволили визначити лідера товариської зустрічі. За результатами матчу з рахунком 54:43 перемогла команда Центрального управління СБУ. Дипломом «За волю до перемоги» було нагороджено збірну НА СБУ.

 

Президент Федерації баскетболу України подякував керівництву Служби безпеки України за організацію заходу та популяризацію цього виду серед співробітників спецслужби. На пам'ять про зустріч Олександр Волков вручив команді Академії форму національної збірної України та баскетбольні м’ячі.  

 

Сподіваємося, що таке спортивне відзначення Дня Служби безпеки  України стане гарною традицією, що об’єднуватиме на спортивному майданчику кращих спортсменів усіх підрозділів національної спецслужби.

 

26/03/2015 16:04
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua