БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини

Відповідно до Указу Президента України № 150 від 14 квітня 2016 року ректором Національної академії Служби безпеки України призначено Кудінова Сергія Сергійовича

Відповідно до Указу Президента України № 150 від 14 квітня 2016 року ректором Національної академії Служби безпеки України призначено Кудінова Сергія Сергійовича

На урочистій зустрічі з офіцерами та вихованцями навчального закладу заступник Голови СБУ Михайло Глуговський вручив нове службове посвідчення Сергію Кудінову та підкреслив, що за останні 11 місяців йому як тимчасовому керівникові Академії вдалося мобілізувати потенціал колективу, а також довести свій професіоналізм, відданість справі й Батьківщині.

«Академія безперечно виросла за останній рік. Здійснила найбільший набір курсантів за всю історію існування. Наблизилась до європейських стандартів, залишаючись самобутньою з урахуванням реалій сьогодення та специфіки підготовки. А головне – зробила значний внесок у скарбницю зміцнення фундаменту нашої незалежної і демократичної держави», - наголосив заступник Голови СБУ.

 

За власним бажанням 38 курсантів Національної академії достроково закінчили навчання. Більшість із них уже були у районі проведення АТО, де пліч-о-пліч із досвідченими офіцерами успішно виконували спеціальні завдання. Курсанти, які ще навчаються, активно залучаються до реалізації матеріалів оперативних підрозділів. Співробітники навчального закладу, які були відряджені на схід України, є одними із розробників спеціальної інформаційної програми СБУ «На тебе чекають вдома», якою вже скористалися понад 60 бойовиків.

 

За словами Михайла Глуговського, цінний досвід офіцерів – учасників  АТО – впроваджується у професійну підготовку молодого покоління, розробляються нові навчальні дисципліни та спецкурси, що готують молодь до роботи в умовах «гібридної війни».

 

«Вдячний керівництву та колективу Академії, які також не забувають про найважливіше – про Героїв Служби безпеки України, які віддали своє життя за незалежність нашої держави, та їхні сім’ї, яким надзвичайно потрібна наша підтримка», - підкреслив заступник керівника спецслужби.

 

Від імені Голови СБУ Михайло Глуговський окреслив перед ректором та колективом Академії першочергові завдання, спрямовані на вдосконалення професійної підготовки вихованців, інтеграцію науки і практики, зміцнення навчальної та матеріально-технічної бази.

 

Ректор Академії Сергій Кудінов подякував керівництву держави та Служби безпеки, а також всьому колективу навчального закладу за велику довіру і підтримку. 

21/04/2016 10:39
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua