БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини

Відомчими нагородами відзначено співробітників Академії – призерів та учасників Олімпіади

Відомчими нагородами відзначено співробітників Академії – призерів та учасників Олімпіади

Керівництво Служби безпеки України привітало і відзначило відомчими нагородами співробітників Національної академії СБУ – учасників ХХХІ Олімпійських ігор у Ріо-де-Жанейро.

 

Від імені Голови СБ України Василя Грицака привітання зачитав Перший заступник Голови СБУ Павло Демчина. 

 

«За роки незалежності збірна СБУ завоювала більше 30 олімпійських нагород. Цьогорічні Ігри теж продемонстрували, що спортивна команда Служби безпеки є однією із найсильніших. Дякую вам за витримку і вірність Службі, національній збірній та Україні», – йдеться у вітальній адресі Голови СБУ. 

 

З 206 членів української команди на Олімпіаді нашу державу представляли 20 співробітників Служби безпеки. Вони змагалися у 9 видах спорту – фехтуванні, дзюдо, вільній боротьбі, плаванні, легкій та важкій атлетиці, велосипедному спорті, стрільбі з луку та кульовій стрільбі.

 

 

Три нагороди із одинадцяти, здобутих українцями у Ріо, завоювали саме співробітники Служби. Виступам спортсменів СБУ у Бразилії колектив Академії присвятив відеоролик, який було продемонстровано під час церемонії нагородження, а також буклет, який спортсмени вручили керівництву Служби безпеки.

 

  

 

Олімпійська чемпіонка та призерка Ольга Харлан від імені усієї команди СБУ подякувала керівництву Служби та Академії за підтримку і допомогу у підготовці до Ігор. «Ми й надалі з гідністю та гордістю будемо представляти нашу країну на міжнародних змаганнях», – наголосила фехтувальниця.

 

Павло Демчина також висловив вдячність спортсменам Академії за їх активну участь у вихованні майбутніх офіцерів: «Курсанти беруть із вас приклад, із тих, хто завжди «швидше, вище, сильніше». Ми пишаємося вашими здобутками, підтримуємо і віримо у вас». 

 

12/09/2016 15:57
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua