БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

Відомі українські дзюдоїсти провели для курсантів Академії майстер-клас

Відомі українські дзюдоїсти провели для курсантів Академії майстер-клас

Напередодні Дня захисника України та Дня українського козацтва в Національній академії СБУ відбувся майстер-клас із дзюдо від багаторазових чемпіонів світу та Європи – Геннадія Білодіда, Георгія Зантараї та Дар’ї Білодід, які також є співробітниками навчального закладу.

 

На відкритті заходу перед курсантами виступив перший проректор Академії Олександр Фармагей, який наголосив: «Перед вами спортсмени світового рівня – люди, на яких хочеться і варто рівнятися. Cьогодні є чудова нагода поспілкуватися, перейняти їх досвід, отримати цінні настанови й поради, щоб, маючи перед собою такий приклад, продовжувати фізично розвиватися й прагнути до нових перемог».

 

Заслужений майстер спорту України з дзюдо Геннадій Білодід, який зараз займається переважно тренерською діяльністю, розповів про зростаючу популярність дзюдо серед молоді та мотивував курсантів до постійного саморозвитку й самовдосконалення.

 

Георгій Зантарая та Дар’я Білодід разом зі своїми спаринг-партнерами продемонстрували вихованцям навчального закладу свої фірмові прийоми та кидки, якими вони подолали суперників, здобуваючи перемогу на міжнародних турнірах. Особливо цікаво було спостерігати за показовим виступом тендітної та спритної Дар’ї, яка у свої молоді роки здобула золото на останньому чемпіонаті Європи.

 

Проректор Академії подякував спортсменам за майстер-клас та вручив цінні подарунки.

 

  

11/10/2017 14:56
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua