БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

Віце-президент НАН України презентував колективу Академії книгу про цивілізаційний вибір України

Віце-президент НАН України презентував колективу Академії книгу  про цивілізаційний вибір України

У Національній академії Служби безпеки України відбулася презентація книги – національної доповіді «Цивілізаційний вибір України: парадигма осмислення і стратегія дії». Її представив один із авторів – віце-президент Національної академії наук України, академік, професор Сергій Іванович Пирожков.

 

Участь у заході взяли радник Голови СБУ Олександр Бєлов, директор Науково-дослідного інституту інформатики і права Володимир Пилипчук, співробітники, слухачі, студенти та курсанти Академії.

 

Почесний гість та Сергій Пирожков, презентуючи книгу, зазначив, що її авторами на основі сучасних теоретичних концепцій та аналізу політичних практик здійснено дослідження передумов, стану та перспектив реалізації нового етапу цивілізаційного розвитку України, визначено ризики і можливі загрози Українській державі та національній ідентичності. За його словами, питання цивілізаційного вибору нашої країни як суб’єкта світової історії є вкрай нагальним і актуальним, оскільки це передусім вибір способу життя і цінностей, які є визначальними для її громадян на тому чи іншому етапі становлення держави. 

 

Особливу зацікавленість співробітників та молоді Академії викликали результати національних і міжнародних досліджень, які навів академік, що демонструють цивілізаційну типологізацію світу, схожості й відмінності ціннісних орієнтирів громадян нашої держави та країн Заходу. Сергій Пирожков підкреслив, що Україна знаходиться на межі двох цивілізацій – євроатлантичної та євразійської. Він зазначив, що підписання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС є вагомою історичною подією і стратегічним вибором на користь західного цивілізованого світу, що свідчить про прийняття особистості, її прав, гідності та свободи вищими цінностями нашої держави. «Доля України сьогодні в руках патріотичної влади і народу», – підкреслив він.

 

Ректор НА СБУ Сергій Кудінов подякував гостю за надзвичайно важливу і ґрунтовну наукову працю та наголосив, що обговорення цивілізаційного вибору України сьогодні особливо актуальне для молоді, яка черпає знання про Батьківщину, осмислює місце нашої держави в міжнародній спільноті та світовій історії. 

 

24/05/2017 18:58
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua