БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини

Василь Грицак: «Академія СБУ є лідером патріотичного виховання серед вишів нашої держави»

Василь Грицак: «Академія СБУ є лідером патріотичного виховання серед вишів нашої держави»

Голова Служби безпеки України Василь Грицак на зустрічі з колективом Національної академії СБУ вручив цінні подарунки тридцяти чотирьом курсантам – акторам вистави-реквієму «Війна без строку…», присвяченої загиблим Героям української спецслужби.

 

За три роки неоголошеної війни Росії проти нашої держави СБУ стала справжнім бойовим підрозділом. «Влітку 2014-го у районі АТО перебували лише двадцять наших офіцерів. Сьогодні на сході України, без урахування Управлінь у Донецькій та Луганській областях, перебуває майже дев’ятсот співробітників, які на ротаційній основі виконують бойові завдання», – зазначив Василь Грицак.

 

Дії агресора та його найманців забрали життя понад двадцяти співробітників Служби. Голова СБУ подякував керівництву, співробітникам і курсантам Академії, які підготували виставку картин «Невидима варта» та виставу-реквієм «Війна без строку…», що демонструють українцям життєвий шлях і героїзм загиблих співробітників Служби. За його словами, ідея про всеукраїнський тур вистави-реквієму виникла у жовтні минулого року після її презентації у Центрі культури та мистецтв СБУ. Благодійний захід вже відвідали понад шість тисяч глядачів у Києві, Харкові, Вінниці, Одесі, Львові, Дніпрі та Полтаві.

 

  

 

Під час туру зібрано сотні тисяч гривень, які були передані військовим шпиталям для лікування поранених бійців. «Я переконаний, що потрібно продовжувати цей тур, щоб знову і знову поширювати правду про наших Героїв по усій Україні, розповідати про жертовність наших воїнів, які віддали найбільше, що у них було – власне життя», – наголосив Голова СБ України. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять загиблих колег.

 

Василь Грицак підкреслив, що сьогодні українська спецслужба – надзвичайно ефективна, має авторитет серед колег та довіру звичайних громадян завдяки колективній праці кожного її співробітника, у тому числі відомчого навчального закладу. «Наша Академія є лідером патріотичного виховання серед українських вишів. Пишаюся тим, що хлопці та дівчата добровільно написали рапорти і перейшли у бойові підрозділи ще до закінчення навчання, щоб захистити Україну», – зауважив він.

 

    

 

В Академії зроблено чимало проектів з вшанування пам’яті не лише сучасних Героїв, але й захисників України під час Другої світової війни, національно-визвольних рухів і часів козацтва.

 

28/04/2017 10:54
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua