БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

«В умовах потужного валу інформації наш щит – це критичне мислення», – звернувся до молоді учасник АТО Дмитро Вовнянко

«В умовах потужного валу інформації наш щит – це критичне мислення», – звернувся до молоді учасник АТО Дмитро Вовнянко

Поспілкуватися з майбутніми контррозвідниками до Національної академії Служби безпеки України завітав письменник, журналіст, доброволець Дмитро Вовнянко (літературний псевдонім Дмитро Калинчук).

 

За фахом Дмитро Андрійович інженер-механік, проте, зізнався, що з дитинства мріяв стати письменником. Події Помаранчевої Революції 2004 року сколихнули майбутнього автора та пробудили бажання відстоювати громадянську позицію та протистояти інформаційним атакам в українському медіа-просторі.

 

Він наголосив, що сьогодні популярні блогери та лідери думок, як ніколи, впливають на свідомість нашого суспільства: «Ми живемо в умовах потужного валу інформації та поширення хаосу й невдоволення серед українців, тому нашим щитом має бути холодний розум, логіка й критичне мислення».

 

Під час бесіди Дмитро Вовнянко провів для молоді історичні паралелі між подіями часів УНР, радянською та сучасною Україною, багато з яких детальніше описані і в його романах «Заколот проти Петлюри» та «Дівча в прицілі».

 

У 2014 році письменник приєднався до добровольчого військового формування – Київського козацького полку імені Тараса Шевченка, який брав участь у боях за Новоазовськ, Широкине, обороні Маріуполя. Події, очевидцем яких він став на Донбасі, автор пообіцяв розкрити у своїх майбутніх творах.

 

Курсанти й офіцери Академії подякували Дмитру Вовнянку за емоційну та цікаву зустріч, насичену бойовими історіями про українських воїнів.

 

04/04/2019 16:34
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua