БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

В Одесі студенти Академії СБУ долучилися до Всеукраїнської акції на підтримку військовополонених моряків (відео)

В Одесі студенти Академії СБУ долучилися до Всеукраїнської акції на підтримку військовополонених моряків (відео)

В Одеському морському порту на фрегаті «Гетьман Сагайдачний» відбулася студентська акція на підтримку двадцяти чотирьох українських військовополонених моряків. Захід відбувся за участі першої леді Марини Порошенко, Уповноваженого Президента України з питань реабілітації учасників бойових дій Вадима Свириденка.

 

Студенти Національної академії СБУ, Білоцерківського Національного аграрного університету та ліцеїст Київського військового ліцею імені Івана Богуна від імені своїх навчальних закладів звернулися до студентства світу із закликом об'єднатися заради звільнення українських моряків із російського полону.

 

«Кожен із вас ‒ майбутнє своєї держави! Ми закликаємо вас бути сміливими та зайняти активну громадянську позицію, що сприятиме порятунку людських життів. Проводьте акції в університетах, пишіть звернення до світових організацій, надсилайте листи до полонених. Кожна дія, кожен крок допоможе українським бранцям здобути волю», – йшлося у виступі молоді.

 

Студенти передали дружині Президента України листи для українських моряків, в яких молодь висловила слова підтримки, переживання і впевненості, що вони скоро повернуться додому. Майже півсотні листів передали від Національної академії СБУ, які написані, зокрема, для співробітників української спецслужби – Андрія Драча та Василя Сороки, що внаслідок збройної агресії з боку РФ 25 листопада 2018 року потрапили в полон агресора.

 

Перша леді пообіцяла сприяти передачі студентських листів через дипломатичне представництво України в Росії. «Сьогодні ми вкотре вимагаємо від Росії негайно звільнити всіх двадцяти чотирьох наших військовополонених. Звільнити три захоплених українських військових судна і забезпечити вільне мореплавство в Азовському морі. А також допустити до українських військовослужбовців міжнародні гуманітарні інституції, зокрема Міжнародний Комітет Червоного Хреста», – наголосила Марина Порошенко.

 

Також студенти передали звернення Уповноваженому Президента України з питань реабілітації учасників бойових дій із проханням поширити текст на міжнародному рівні.

 

На пам’ять про акцію студенти Академії СБУ подарували молоді Одеського військово-морського ліцею та Інституту Військово-Морських Сил Національного університету «Одеська морська академія» синьо-жовті стрічки.

 

У межах Всеукраїнської молодіжної акції на підтримку українських моряків студенти Академії Служби безпеки України провели на плацу закладу флешмоб із символічними кораблями під гаслом: «Пам’ятаємо про тих, хто в полоні».

 

 

 

27/02/2019 08:57
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua