БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

В Академії вшанували загиблих Героїв України

В Академії вшанували загиблих Героїв України

Напередодні Дня пам'яті та примирення у Службі безпеки України вшанували офіцерів Служби, які першими − рік тому − віддали своє життя за незалежність та цілісність України.

 

На меморіальних заходах на Алеї Героїв Небесної сотні у Національній академії СБУ згадували героїв Небесної Сотні та героїв, які загинули у 1939-45 роках минулого століття, захищаючи світ від нацизму.

 

Керівництво Служби, курсанти, члени родин Героїв Небесної сотні, рідні Героїв України Олександра Аніщенка і Руслана Лужевського вшанували їх пам'ять хвилиною мовчання.

 

Голова СБУ Валентин Наливайченко підкреслив, що сьогодні вся Європа, весь світ вшановує тих, хто загинув від злочинів проти людяності, хто поклав своє життя заради перемоги над нацизмом під час Другої світової війни.

 

За його словами, у ці дні важливо згадати Героїв, які сьогодні стали на оборону нашої землі.

 

Наливайченко наголосив на важливості пам’ятати свою історію, пам’ятати своїх Героїв, які є прикладом для наступних поколінь.

 

Звертаючись до курсантів Національної академії, він підкреслив, що пам'ять про Героїв навчає й загартовує майбутніх офіцерів.

 

«Для нас цей день не просто слова пам’яті, він загартовує й надихає, він вказує, що є справжнім стрижнем кожного офіцера СБУ − це відданість, нескореність і патріотизм», − запевнив очільник СБУ.

 

Наливайченко зауважив, що Герої України, офіцери СБУ Олександр Аніщенко і Руслан Лужевський та інші офіцери Служби віддали своє життя заради того, щоб майбутнє було українським. «Ми дивимося у наше українське майбутнє із впевненістю», − сказав Наливайченко.

 

До курсантів Академії також звернулася дружина Героя України – майора СБУ Руслана Лужевського, який загинув рік тому разом зі своїм бойовим побратимом полковником СБУ Олександром Аніщенком у бою з терористами під Слов’янськом. «Доки пам'ять про наших Героїв буде у ваших серцях, доти вони будуть поруч з нами живими», – зазначила Олена Лужевська.

 

За Героями України було відправлено поминальний молебень. Клірик Михайлівського Золотоверхого собору отець Феодосій підкреслив, що учасники Революції Гідності та АТО, що загинули смертю хоробрих, виконали основну Божу заповідь – заповідь любові: «Адже немає більшої любові за ту, коли хто душу поклав би за друзів своїх…».

 

  

07/05/2015 14:21
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua