БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини

В Академії вшанували подвиги партизанів у Другій світовій війні

В Академії вшанували подвиги партизанів у Другій світовій війні

До Дня партизанської слави у Національній академії СБУ провели пам’ятні заходи, присвячені внеску Українського народу у перемогу Антигітлерівської коаліції та героїзму народних месників у Другій світовій війні.

 

Вихованці Академії відвідали Музей партизанської слави, де дізналися про діяльність перших партизанських загонів, які були створені в початковий період війни та брали участь у героїчній обороні Києва. Автентичні документи, особисті речі, військова амуніція учасників підпільної боротьби – все це наглядно доповнювало обізнаність молоді про події 1941-44 років.

 

Збагаченню знань майбутніх офіцерів СБУ також сприяла тематична лекція щодо нових контраверсійних підходів до вивчення руху опору на українських землях у роки Другої світової війни, яку вела співробітниця Академії - кандидат історичних наук Світлана Лясковська. Вона продемонструвала курсантам хронікально-документальний фільм про відомі партизанські з’єднання, а також розповіла про малодосліджені істориками самоорганізовані партизанські загони, які завдавали найбільшу шкоду загарбникам. «В умовах «гібридної війни» на Сході України потрібно вивчати досвід партизан, їх методи і форми боротьби», – підкреслила С. Лясковська. 

 

  

 

У День партизанської слави вихованці Академії привітали колишніх співробітників навчального закладу – ветеранів Другої світової війни, які самовіддано захищали українську землю від ворога у ті страшні роки і боролися проти нацизму. Від імені усього колективу навчального закладу молодь висловила вдячність учасникам війни, які зробили неоціненний внесок у справу визволення нашої Батьківщини.

 

  

 

Також з нагоди Дня партизанської слави в Національній академії СБУ провели концерт-реквієм за участі професійних артистів і колективів художньої самодіяльності м. Києва та курсантів навчального закладу. Кожен виступ був присвячений відомим і невідомим Героям підпільно-партизанської боротьби, які довели усьому світові, що Україна ніколи не скориться окупантам.

 

23/09/2016 09:38
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua