БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

В Академії вшанували пам'ять загиблих Героїв напередодні 25-ої річниці української спецслужби

В Академії вшанували пам'ять загиблих Героїв напередодні 25-ої річниці української спецслужби

Напередодні 25-річного ювілею створення Служби безпеки України колектив Національної академії віддав шану загиблим Героям спецслужби.

 

Співробітники та вихованці Академії зібралися біля пам’ятного знаку захисникам незалежності та територіальної цілісності нашої держави – співробітникам СБУ, які загинули під час антитерористичної операції. До колективу навчального закладу звернувся проректор з наукової роботи Олександр Фармагей, який підкреслив, що Служба безпеки за ці 25 років пройшла непростий шлях і її результати високо цінуються керівництвом держави і українцями. «Сьогодні у виступі Президента України було сказано, що за результатами соцопитувань СБУ належить до кола тих державних інституцій, які користуються вищою довірою суспільства», – зазначив керівник.

 

На заході серед офіцерів та вихованців Академії було чимало учасників антитерористичної операції та волонтерів, які допомагають нашим воїнам. Олександр Фармагей підкреслив, що з початку квітня 2014 року і до сьогодні співробітники Служби протидіють російській агресії у найгарячіших точках АТО, віддаючи своє здоров’я і життя. Загалом за період війни Служба безпеки України втратила 21 воїна. У хвилині мовчання присутні згадали імена Героїв і поклали квіти до пам’ятника загиблим колегам, які віддали життя за Україну. «Їх імена нагадують нам, що проти нашої держави ведеться війна і від кожного з нас залежить, якою буде наша країна і наша Служба у майбутньому», – підсумував проректор Академії. 

 

24/03/2017 16:38
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua