БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини

В Академії вшанували пам’ять Вільяма Шекспіра

В Академії вшанували пам’ять Вільяма Шекспіра

У рамках реалізації Указу Президента України №641/2015 «Про оголошення 2016 року Роком англійської мови в Україні» та з нагоди 400-ої річниці смерті видатного англійського поета-драматурга навчально-науковий центр мовної підготовки Національної академії СБ України провів Шекспіріаду.

 

З початку весни колектив навчального закладу організував низку заходів, присвячених життю та творчості автора геніальних п’єс та сонетів доби Відродження, які стали фундаментом розвитку європейської літератури. Під час Шекспіріади викладачі Академії провели для курсантів лекцію про англійського письменника, перевірили молодь на знання його біографії і мистецької спадщини у вікторині «Невідомий Шекспір», а також оголосили серед вихованців творчі конкурси. Студенти та курсанти змагалися за перемогу у декламуванні сонетів, написанні альтернативного фіналу до твору Вільяма Шекспіра «Король Лір» та у конкурсі стіннівок.

 

22 квітня в Академії відбувся заключний етап Шекспіріади – урочистий концерт, під час якого вихованці зіграли на сцені його найвідоміші п’єси західноєвропейськими, східноєвропейськими та східними мовами, що вивчаються в навчальному закладі. Також під час заходу керівництво НА СБУ відзначило переможців конкурсів і вікторин грамотами та солодкими призами.

 

    

  

26/04/2016 12:55
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua