БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

В Академії вшанували Героїв Революції Гідності

В Академії вшанували Героїв Революції Гідності

Напередодні Дня Гідності та Свободи в Національній академії Служби безпеки України вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні.

 

У меморіальному заході взяли участь Голова СБУ Василь Грицак, учасники революційних подій на Майдані Незалежності 2013-2014 рр. та антитерористичної операції на Сході України, родини Небесної Сотні й співробітників спецслужби, які загинули під час проведення АТО, офіцери й вихованці Академії.

 

Василь Грицак відзначив подвиги активістів Революції Гідності, які стали на захист демократичних цінностей, відстояли національні інтереси і європейський вибір України. «Першими прийняли бій ті сини і дочки українського народу, які вийшли за покликом душі на Майдан, щоб захистити наші демократичні завоювання, щоб зберегти і примножити все те, що ми уже досягли за час незалежності. Приклад Героїв Небесної Сотні був визначальним для тих, хто, не роздумуючи, кинувся на схід нашої країни, щоб боронити рідний край», –  підкреслив Голова СБУ.

 

 

Ідеали Революції Гідності продовжив відстоювати під час АТО і Андрій Галущенко – заступник сотника 3-ої Сотні Самооборони Майдану, волонтер, позаштатний співробітник Служби безпеки України, який 2 вересня цього року загинув при виконанні службових обов’язків неподалік м. Щастя Луганської області.

 

«Андрій ніколи не ховався за спини, завжди йшов попереду. Він був героїчною людиною, яка пронесла розуміння гідності і честі. Це допомагає нам пережити цю тяжку втрату», – зазначила Зоя Андріївна Галущенко, мати Героя Майдану і АТО. Василь Грицак вручив їй фотографію І курсу студентів Навчально-наукового інституту інформаційної безпеки НА СБУ, якому в цей день було присвоєно ім’я Андрія Галущенка.

 

Голова СБУ пообіцяв зробити все для того, щоб покарати винних у розстрілі людей на Майдані: «Ніхто з тих, хто брав участь у злодіяннях проти учасників Революції Гідності, не буде забутий. Щоб не тільки небесна, але й земна кара наздогнала тих, хто вчиняв злочини та давав команди на вбивство».

 

Після меморіальної церемонії Василь Грицак поспілкувався з учасниками Революції Гідності й членами родин Героїв Небесної Сотні, розповів про конкретні результати СБУ у справі розслідування злочинів проти Майдану та проведенні антитерористичної операції. Голова СБУ також відзначив активістів, які у 2013 році одними з перших вийшли на Майдан захищати європейський вибір Українського народу, а сьогодні мужньо відстоюють незалежність держави на Донбасі.

 

Учасники заходу вшанували загиблих Героїв покладанням квітів до пам’ятників Небесній Сотні та загиблим в АТО співробітникам СБУ, а також сотнею повітряних кульок, які студенти Академії відпустили у небо.

 

  

24/11/2015 09:54
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua