БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

В Академії вперше відбувся Кубок ректора Академії з лижних перегонів

В Академії вперше відбувся Кубок ректора Академії з лижних перегонів

До 24-ої річниці Національної академії Служби безпеки України в навчальному закладі вперше відбулися змагання з лижних перегонів на Кубок ректора Академії.

 

«За останній рік Академія довела свою спроможність і в освітянській діяльності, і в науковій сфері, і в спорті. Ці змагання підтверджують, що ми не зупиняємося на досягнутому, а відкриваємо для себе нові горизонти», - підкреслив т.в.о. ректора НА СБУ, відкриваючи спортивний захід.

 

Участь у турнірі взяли близько 60 курсантів, слухачів та студентів вишу. Змагання відбулися на тренувальній базі Національного університету фізичного виховання та спорту України, з яким Національна академії СБУ підтримує партнерські відносини.

 

Незважаючи на те, що для деяких учасників це був чи не перший досвід катання на лижах, кожен дістався фінішу з гарним настроєм. Дівчата та хлопці з легкістю впоралися з труднощами лижної траси.

 

За результатами змагань були визначені лідери та призери індивідуальних гонок, а також команди-переможці, що вибороли Кубки ректора Академії. Ними стали збірна курсантів Навчально-наукового інституту контррозвідувальної діяльності та команда курсанток 1 курсу.

 

  

 

На завершення змагань молодь висловила вдячність керівництву навчального закладу за організацію активного зимового відпочинку. 

 

                        

      

                                        

01/02/2016 11:43
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua