БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини

В Академії визначили кращих перекладачів серед студентів та курсантів українських вишів

В Академії визначили кращих перекладачів серед студентів та курсантів українських вишів

Національна академія Служби безпеки України вже вп’яте провела  Міжвузівську олімпіаду з перекладу серед студентів та курсантів вищих навчальних закладів України.

 

Цьогоріч участь у заході взяли 44 представники із 13 вишів, зокрема Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут», Національного університету «Києво-Могилянська академія», Національної академії Національної гвардії України, Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Національного університету «Острозька академія», Львівського національного університету імені Івана Франка Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна тощо.

 

Привітав майбутніх перекладачів ректор Академії Сергій Кудінов, який підкреслив важливість іншомовної підготовки для українського суспільства та відкритість СБУ до організації подібних освітянських заходів, що сприяють розвитку молоді. «З одного боку, Україна прагне до євроінтеграції, з іншого боку, у стислі терміни наша держава опановує європейський та світовий досвід щодо впровадження та реалізації демократичних цінностей, гарантій захисту прав людини, зміцнення її оборонного та військового потенціалу, в тому числі зміцнення національної спецслужби. Саме від молодого покоління – ваших знань і прагнень – залежатиме майбутнє нашої держави», – наголосив керівник НА СБУ.

 

У цьому році Міжвузівська олімпіада проводилася із двох мов – англійської та німецької. Рівень знань та перекладацької майстерності учасників журі визначило за виконанням трьох завдань – письмового перекладу з іноземної мови на українську іншомовного тексту суспільно-політичного спрямування, повного письмового перекладу з іноземної мови автентичного аудіотексту, усного перекладу тексту з аркуша з іноземної мови українською.

 

За оцінками експертів, переможцями і призерами олімпіади стали представники Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Львівського національного університету імені Івана Франка та Національної академії Служби безпеки України.

 

Для учасників заходу Академія СБУ також організувала екскурсію пам’ятками та музеями Києва, а також презентувала документальну виставку СБУ «Історія війни за незалежність. Донбас».

 

Учасники олімпіади висловили вдячність керівництву та усьому колективу навчального закладу за теплий прийом. «Незважаючи на те, що Київ для нас не є рідним містом, а Національна академія не є нашою альма-матер, ми почували себе тут як вдома», – підкреслив львівський призер олімпіади Петро Козак.   

 

16/04/2016 14:31
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua