БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини

В Академії визначено кращих знавців романо-германських мов

В Академії визначено кращих знавців романо-германських мов

У Навчально-науковому центрі мовної підготовки Національної академії Служби безпеки України проведено V Міжвузівську олімпіаду з іноземних мов (англійська, німецька, французька мови) серед ВНЗ сектору безпеки.

 

У конкурсних змаганнях взяли участь 51 учасник із 15 вищих навчальних закладів України, серед яких Інститут підготовки юридичних кадрів для СБУ Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, Національна академія Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького, Військовий інститут КНУ імені Тараса Шевченка, Національна академія сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, Військовий Інститут Телекомунікацій та Інформатизації та Інститут спеціального зв’язку та захисту інформації НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського», Військова академія (м. Одеса), Національна академія Національної гвардії України, Житомирський військовий інститут імені С. П. Корольова, Одеський державний університет внутрішніх справ, Національна академія внутрішніх справ України, Харківський національний університет внутрішніх справ, Університет державної фіскальної служби України.

 

Змагання для учасників проходили у три етапи: письмова частина – перегляд відео сюжету та письмове реферування, тести на розуміння прочитаного тексту і прослуханого повідомлення; виступ з презентацією на тему «Жінки на військовій службі: вітчизняні та зарубіжні реалії». Курсанти та студенти особливо творчо підійшли до підготовки презентацій. Молодь розповіла не лише про сучасні армії світу, де служить прекрасна половина людства, а й про відомих жінок, які воювали пліч-о-пліч з воїнами-чоловіками у Першій та Другій світових війнах. Під час олімпіади представники ВНЗ сектору безпеки також підкреслили важливу роль і героїзм українських жінок у захисті Української держави на Сході.

 

    

 

Під час оцінювання результатів членами журі учасники олімпіади переглянули виставку портретів загиблих співробітників СБУ «Невидима варта». Автор картин Леся Шиденко розповіла про кожного Героя української спецслужби, який віддав життя у боротьбі за збереження незалежності Батьківщини.

 

На завершення олімпіади відбулася урочиста церемонія вручення дипломів кращим із кращих. Переможні й призові місця із англійської, німецької та французької мов у цьогорічних змаганнях здобули представники Національної академії СБУ, ІПЮК для СБ України Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, Військового інституту КНУ імені Тараса Шевченка та Харківського національного університету внутрішніх справ.

 

Переможці олімпіади також отримали цінні подарунки від ректора Академії Сергія Кудінова, який підкреслив важливість проведення таких заходів для здобувачів вищої освіти. «Ви отримали професійний досвід, дізналися про ваші сильні сторони у вивченні іноземних мов. А ми сьогодні вкотре переконалися, що в Україні розумна, цілеспрямована, амбітна і прогресивна молодь, за якою світле майбутнє нашої держави», – наголосив керівник НА СБУ.

 

 

30/03/2017 11:38
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua