БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

В Академії визначено кращих знавців іноземних мов серед вищих навчальних закладів сектору безпеки

В Академії визначено кращих знавців іноземних мов серед вищих навчальних закладів сектору безпеки

26 березня 2015 року в Національній академії Служби безпеки України проведено ІV Міжвузівську олімпіаду з іноземних мов (англійська, німецька мови) серед вищих навчальних закладів сектору безпеки України, присвячену 23 річниці створення Служби безпеки України.

 

У конкурсних змаганнях взяли участь 28 студентів та курсантів із 9 ВНЗ. Олімпіада проходила у чотири етапи: тестів на розуміння прочитаного та прослуханого текстів; усного висловлювання за запропонованою темою;  виступу з презентацією на тему «Сучасні технології забезпечення інформаційної та суспільної безпеки». 

 

Переможцем Олімпіади з англійської мови став курсант Національної академії СБ України Слободенюк Богдан, ІІ та ІІІ місця зайняли представники Національного університету Державної податкової служби України Васильєв Андрій та ІПЮК для СБ України НУ «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого» Усиков Олександр.

Кращим знавцем німецької мови став курсант Національної академії внутрішніх справ Касап Павло. Призові ІІ та ІІІ місця посіли вихованці НА СБУ – Лешанич Юрій та Гумен Василь.

 

Окрім традиційних призових місць конкурсанти були відзначені в окремих номінаціях «За оригінальність та креативність у конкурсі презентацій», «За вільне володіння англійською мовою у конкурсі презентацій», «За активну участь у дискусії за темою презентації».

 

Учасники Олімпіади не лише отримали цінний досвід у галузі перекладу, а й незабутні враження від екскурсії визначними місцями Києва, яку для них провели організатори заходу. В Академії конкурсанти також відвідали Алею Героїв Небесної Сотні, де вшанували покладанням квітів пам'ять загиблих під час Революції Гідності. 

 

    

27/03/2015 15:17
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua