БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

В Академії відзначили День захисника України

В Академії відзначили День захисника України

Напередодні Дня захисника України у Національній академії Служби безпеки України відбулося покладання квітів до пам'ятного знака загиблим співробітникам СБУ, в якому взяли участь співробітники та вихованці навчального закладу  та представники підрозділів ЦУ СБУ.

 

У своєму виступі очільник Академії Сергій Кудінов зазначив, що цей знак є нагадуванням про подвиги наших Захисників, які віддали життя у боях за незалежність Української держави: «Їх імена завжди житимуть у наших серцях, адже саме на прикладах загиблих офіцерів виховується молоде покоління Служби безпеки».

 

 

З нагоди Дня захисника України у навчальному закладі також відбулося урочисте зібрання особового складу. Його відкрив перший проректор Володимир Серіков, який наголосив, що це свято не лише військовослужбовців, але й добровольців і волонтерів, які докладають надлюдських зусиль у захисті миру та спокою наших співвітчизників на сході України, вивезенні місцевих жителів з небезпечних зон АТО у мирні міста, а також усіх тих, хто наближає нашу перемогу. Він вручив нагороди кращим співробітникам та вихованцям Академії.

 

Колектив НА СБУ з Днем захисника України привітали святковим концертом відомі артисти та колективи художньої самодіяльності міста Києва. Приємним сюрпризом для глядачів став виступ народної артистки України Надії Крутової-Шестак, яка подарувала особовому складу Академії свої пісні та побажала злагоди й мирного неба над головою.

 

  

13/10/2016 22:32
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua