БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

В Академії відзначили День партизанської слави

В Академії відзначили День партизанської слави

У День партизанської слави вихованці, слухачі та співробітники Національної академії СБ України вшанували пам'ять загиблих народних месників, котрі до останньої хвилини життя виборювали свободу для українського народу, а також відвідали ветерана підпільно-партизанського руху, який вистояв лихоліття Другої світової війни.

 

Зі святом представники Академії привітали полковника у відставці 87-річного Климентія Євгеновича Гальського – відомого розвідника партизанського загону «Патріоти слов’ян». До складу цієї підпільної організації, створеної у 1943-му, входили більше 30 бійців, які вели активну бойову діяльність проти ворога, самовіддано захищаючи рідну землю.

 

Ветеран розповів молоді про найбільш пам’ятні диверсійно-розвідувальні операції, в яких він брав участь, щоб майбутні офіцери спецслужби краще розуміли роль партизанського спротиву у здобутті Великої перемоги. Вихованці подякували розвіднику за героїзм, мужність та відвагу воїнів «другого фронту», які до сьогодні є прикладами незламної боротьби українського народу з окупантами. 

 

У цей пам’ятний день у навчальному закладі також проведено концерт-реквієм, присвячений 70-ій річниці перемоги у Другій світовій війні та Дню партизанської слави. Творча академічна молодь виконала музичні композиції національної та воєнної тематики, сповнені гордості за славні подвиги наших співвітчизників та, водночас, скорботи за загиблими воїнами, яких ніколи не забути. Пам'ять полеглих у бою глядачі вшанували хвилиною мовчання. 

 

  

24/09/2015 09:21
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua